← Wstecz | Drukuj

Tarkon / Oferta z dnia: 28/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Belgia / Holandia / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych mieszkań pracowniczych.

  • dbałość o powierzone wyposażenie i narzędzia pracy, materiały i środki czystości.

  • zgłaszanie koordynatorowi  bieżących potrzeb oraz problemów pojawiających się na mieszkaniach.

Wymagania

  • doświadczenie w usługach utrzymania czystości.

  • sumienność, dokładność, samodzielność, punktualność.

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

  • prawo jazy kat .B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie ,ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, narzędzia pracy).

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

  • pracodawca zapewnia organizacje wyjazdu, zakwaterowanie, samochód służbowy.

Dane firmowe

Tarkon