← Wstecz | Drukuj

Talentica / Oferta z dnia: 13/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Drogowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa drogowego,

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji kosztów, kontrola budżetu inwestycji,

  • Zarządzanie zespołem pracowników,

  • Analiza i planowanie w zakresie zapotrzebowania na niezbędne zasoby ludzkie, materiałowe i sprzętowe,

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: budownictwo drogowe lub pokrewne,

  • Uprawnienia budowlane drogowe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Sumienność i samodzielność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy opracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do  poziomu wiedzy, umiejętności i doświadczenia,

  • Cekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole.

Dane firmowe

Talentica