← Wstecz | Drukuj

T4B Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • sporządzanie koncepcji projektowej na potrzeby przygotowania oferty,

  • wstępna weryfikacja projektów,

  • tworzenie kosztorysów i kompletowanie ofert,

  • ścisła współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektu,

  • aktywne monitorowanie rynku ofertowego,

  • inicjacja, rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji firmowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość branży elektrycznej, teletechnicznej

  • znajomość programów kosztorysowych Norma, pakietu MS Office, AutoCad

  • umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość branży budowlanej, IT, Security

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania osobowościowe:

  • inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i pracowitość

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • silna motywacja do działania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, premie motywacyjne i projektowe

  • po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat na okres 1 roku, następnie umowa na czas nieokreślony

  • prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • bardzo dobre warunki pracy

  • pakiet szkoleń

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet Multisport

  • pakiet opieki medycznej

Dane firmowe

T4B Sp. z o.o.