← Wstecz | Drukuj

T4B sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/03/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kontraktu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie procesem realizacji inwestycji budowlanych;

  • zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia;

  • kontraktowanie materiałów i usług na potrzeby realizacji inwestycji;

  • kontrola stanu magazynowego materiałów elektroinstalacyjnych;

  • współpraca z nadzorem inwestorskim;

  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji inwestycji;

  • raportowanie do Dyrektora przebiegu realizacji zadania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (budowlane, kierunki pokrewne);

  • uprawnienia budowlane do kierowania lub/i projektowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń oraz Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej;

  • praca w programach MS OFFICE, AUTO CAD, NORMA PRO;

  • znajomość prawa budowlanego i rynku budowlanego;

  • umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań i ich egzekwowania;

  • asertywność, zdolności analityczne i organizacyjne;

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami i umiejętności negocjacyjne;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

  • pakiet szkoleń;

  • pakiet opieki medycznej;

  • ustalaną już przy przyjęciu do pracy ścieżkę rozwoju;

  • bardzo dobre warunki pracy;

  • udział w dużych, wielomilionowych projektach wykonywanych na zlecenie klientów administracji publicznej jak i sektora prywatnego.

Dane firmowe

T4B sp. z o.o.