← Wstecz | Drukuj

Sunreef Venture S. A. / Oferta z dnia: 22/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował:

  • montażem i sprawdzaniem / testowaniem systemów hydraulicznych w luksusowych jachtach

  • diagnozowaniem stanu elementów, układów i urządzeń hydraulicznych

  • wykonywaniem robót hydraulicznych przy użyciu narzędzi specjalistycznych

  • obsługiwaniem narzędzi i urządzeń stosowanych w pracy hydraulika

Wymagania

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • doświadczenie w zawodzie hydraulika min. 2 lata

  • umiejętność instalowania, testowania, naprawiania instalacji sanitarnych / wodno-kanalizacyjnych

  • wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • zdolności manualne

  • samodzielność w pracy

  • dokładność i precyzyjność

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jachtowej

Oferujemy

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych profesjonalistów

  • Umowa o pracę lub umowa B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę

  • Multisport (dofinansowanie 80%)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dodatek relokacyjny

Dane firmowe

Sunreef Venture S. A.