← Wstecz | Drukuj

Sunday Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/04/2021

Stanowisko: Kierownik Projektu ds. Budowy Farm Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami PV od etapu przygotowania harmonogramu aż do końca realizacji przedmiotu umowy

  • Koordynacja i aktualizacja dokumentacji budowlanej i elektrycznej związanej z prowadzeniem projektu

  • Współpraca z inwestorami, projektantami, firmami podwykonawczymi i innymi zespołami technicznymi przy realizacji zadań

  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót budowlanych (z inwestorem/zamawiającym /zakładami energetycznymi /podwykonawcami)

  • Zbieranie ofert ich wstępna analiza

  • Bieżące raportowanie przebiegu i zaawansowania prac projektu.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności elektroenergetycznej

  • Prawo jazdy kat. B  i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i AutoCAD

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B (sam decydujesz!)

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj.: samochód, laptop, telefon

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Możliwość rozwoju oraz realnego awansu w strukturach firmy

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

Dane firmowe

Sunday Polska Sp. z o.o.