← Wstecz | Drukuj

STRABAG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (m/k)
Miejsce pracy: TarnóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie i analiza dokumentacji budowy

  • przygotowanie obmiarów do sprzedaży robót

  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcą

  • sporządzanie dokumentacji w zakresie zatwierdzania materiałów u Zamawiającego

  • rozliczanie ilości materiałów przywiezionych na budowę i sporządzanie w tym zakresie zestawień

  • koordynowanie robót podwykonawców i własnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- specjalizacja budownictwo drogowe

  • znajomość podstaw kosztorysowania robót budowlanych

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ( w tym Excel , AutoCad)

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, kreatywność ,dokładność, rzetelność i obowiązkowość

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • kursy językowe: angielski i niemiecki

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.