← Wstecz | Drukuj

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/03/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant instalacji elektrycznych (m/k)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • analiza zapytań ofertowych oraz materiałów przetargowych

  • sporządzanie wycen - kosztorysów

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka)

  • znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych

  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych

  • znajomość programów AUTO CAD oraz Norma Pro

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • dyspozycyjność, dokładność

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.