← Wstecz | Drukuj

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2020

Stanowisko: Kierownik projektu instalacji elektrycznych (m/k)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)

  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu aż do rozliczenia końcowego

  • kontrola terminowości oraz jakości prac

  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców

  • nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka), preferowany kierunek studiów - elektrotechnika

  • minimum 2 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

  • doświadczenie w zarządzeniu ludźmi

  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • dyspozycyjność, dokładność

  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia

  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.