Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Program Stażowy dla Inżynierów (m/k)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej  firmie

  • udział w 15-miesięcznym programie  rozwoju zawodowego , w tym 3-miesięczny staż zagraniczny w jednej ze  spółek Koncernu STRABAG

  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora) oraz  Konsultanta HR

  • bardzo  dobre warunki oraz narzędzia  pracy

  • bogatą ofertę  szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • pakiet usług  medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia

  • krótszy  dzień pracy  w piątek

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie  wyższe budowlane w stopniu inżyniera lub magistra, w specjalności drogowej

  • dobra  znajomość pakietu MS Office

  • zaangażowanie i orientacja na cel

  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego i /lub angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań

  • umiejętność współpracy w zespole

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Dane firmowe

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.