Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Drogowych (m/k)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania

  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy

  • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektem, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą  techniczną

  • współpraca na budowie z Inwestorem  i Inspektorem Nadzoru

  • nadzór  nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi

  • rozliczanie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych

  • kosztorysowanie  robót budowlanych, przygotowanie dokumentów do przetargu

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi)

  • 2-letnie  doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych

  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg

  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań

  • bardzo   dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel), AutoCad, mile widziane  MS Project iTwo

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją  czasu

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo  jazdy kat. B)

  • umiejętność pracy  w zespole , zdolności   organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • kursy językowe: angielski i niemiecki

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • krótszy dzień pracy w piątek

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Dane firmowe

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.