STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/09/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds kalkulacji (m/k )
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ,PFU oraz dokumentacji  technicznej)

  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót

  • sporządzanie kalkulacji ofertowej i kalkulacji roboczych(kosztorysy ofertowe uproszczone i szczegółowe w programie NORMA

  • opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową, oraz optymalizacje rozwiązań technicznych

  • analiza i porównywanie ofert podwykonawczych ,oraz   dostawczych, uczestnictwo w negocjacjach cenowych

  • bieżący monitoring kosztów na prowadzonych kontraktach, raportowanie do przełożonego

  • czynne uczestnictwo w fazie projektowej prowadzonych kontraktów-koordynacja dokumentacji projektowej, poszukiwanie optymalnych rozwiązań

  • wspomaganie kierownictwa prowadzonych budów w zakresie opracowywania kosztorysów, w tym w oparciu o normy i nakłady np. KNR;

  • udział w przygotowaniu dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach

Wymagania

Pani / Pana kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe  techniczne-  kierunek budownictwo (specjalizacja budownictwo drogowe)  lub pokrewne

  • min 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu

  • bardzo dobra znajomość obsługi  pakietu MS Office (w tym Excel), AutoCad, MS Project

  • znajomość przepisów prawa dotyczących procesu budowlanego(projekt   budowlany, uzyskanie zgody na prowadzenie robót, pozwolenie na użytkowanie)

  • bardzo dobra znajomość programu kosztorysowania  NORMA

  • umiejętność kosztorysowania robót   w oparciu o normy i nakłady (Norma Expert, Zuzia)

  • bardzo dobra  organizacja pracy , samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

  •  umiejętność  analitycznego myślenia, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • umiejętność pracy w zespole  i pod presją czasu

  • doświadczenie z pracy w biurze projektowym  będzie  dodatkowym atutem

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.