STRABAG Infrastruktura Poludnie sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (m/k)
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie dokumentów budowy

  • bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy

  • sporządzanie harmonogramów

  • tworzenie raportów tygodniowych i miesięcznych

  • wykonanie kalkulacji roboczej

  • przygotowanie materiałów odbiorowych

  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- specjalizacja budownictwo drogowe

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel ), AutoCad

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)- praca w delegacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność , samodzielność ,umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność ,umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Dane firmowe

STRABAG Infrastruktura Poludnie sp. z o.o.