← Wstecz | Drukuj

STRABAG BMTI / Oferta z dnia: 08/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji (m/k)
Miejsce pracy: PruszkóW / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • opracowywanie procesów inwestycyjnych dla zamawianych maszyn budowlanych oraz dla zakupów wewnątrz koncernowych

  • weryfikacja wniosków inwestycyjnych, w szczególności pod względem parametrów technicznych oraz klasyfikacji maszyn i urządzeń (BGL)

  • bieżące pozyskiwanie ofert (cen, specyfikacji wyposażenia) dla zamawianych maszyn budowlanych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • kontrola ofert pod kątem zgodności z umowami ramowymi (ceny, warunki gwarancji, warunki handlowe)

  • kalkulacja stawek najmu wewnętrznego, najmu szczególnego oraz analiza rentowności

  • bieżące wsparcie Działu Rental w zakresie kompletacji maszyn i ich zastosowania do konkretnych zadań budowlanych

  • uczestnictwo w planowaniu budżetu inwestycyjnego

  • wsparcie dla Działu Rental w zakresie opracowania faktur inwestycyjnych

  • archiwizowanie zamówień w systemie wewnętrznym.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne

  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń budowlanych

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dobra atmosfera w pracy i otwartość

  • u podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK

  • wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

  • finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Dane firmowe

STRABAG BMTI