Stegmann Personaldienstleistung GmbH / Oferta z dnia: 11/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik do układów grzewczych i sanitarnych
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Praca w Niemczech

  • Instalacja i modernizacja ogrzewania, wentylacyjnych i sanitarnych

  • Praca według technicznych planów

  • Montaż rur, na przykład wodociągi, kanalizacja, gaz i ogrzewanie

  • Prace konserwacyjne i naprawy

Wymagania

  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Zakończona szkole zawodowa jako hydraulik do układów grzewczych i sanitarnych, mechanik do układów klimatyzacyjnych lub podobna

  • Doświadczenie w zawodzie wyuczonym

  • Elastyczność, pracy zespołowej i chęci do nauki

  • Prawo Jazdy

  • Własny samochód (mile widziane)

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Darmowe sprzęt ochronny oraz odzież robocza

  • Dieta za każdy przepracowany dzień

  • Stawka godzinowa

  • Ponad taryfowe wynagrodzenie

  • Pieniądze Urlopowe oraz świąteczne (po okresie próbnym)

  • Profesjonalną rekrutacje przez zespól Firmy Stegmann

  • Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora w Niemczech

  • I dużo więcej…

Umowa o pracę jest na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą

na czas nieokreślony

Dane firmowe

Stegmann Personaldienstleistung GmbH