← Wstecz | Drukuj

STARK CONSTRUCTION Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/11/2017

Stanowisko: Zbrojarz / Robotnik do obsługi sprzętu budowlanego do robót ziemnych
Miejsce pracy: ŚWiecie (Okolice) / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • obsługa właściwego sprzętu,

  • zapewnienie pełnej sprawności oraz prowadzenie regularnych przeglądów maszyny

  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zawodu operatora poszczególnego sprzętu poparte certyfikatem / dyplomem

  • wysoka dyspozycyjność operacyjna

  • doświadczenie - min. 1 rok

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 15 miesięcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie na czas wykonywania pracy

Dane firmowe

STARK CONSTRUCTION Sp. z o.o.