SPIE Building Solutions Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Technik elektryk – serwisant obiektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

W naszej Spółce na wskazanym stanowisku będziesz miał okazję:

  • wykonywać codzienne obchody obiektu i weryfikować pracę najważniejszych urządzeń i instalacji na prestiżowych obiektach logistycznych lub biurowych;

  • planować wspólnie z przełożonym harmonogram prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR oraz nasze dobre praktyki;

  • wykonywać samodzielnie przeglądy urządzeń, które dobrze znasz oraz uczyć się od naszych specjalistów jak wykonywać przeglądy i naprawy urządzeń mniej znanych;

  • wdrażać własne pomysły w zakresie realizacji obsługi obiektu;

  • proponować Właścicielowi obiektu oraz jego Najemcom wykonanie modernizacji instalacji, które uznasz za dobre dla użytkowników, czy też służące zwiększeniu efektywności energetycznej;

  • uczestniczyć w procesie gwarancyjnym dla nowo wybudowanego obiektu, czyli zgłaszać i nadzorować usunięcie usterek.

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan);

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje) systemów budynkowych (głównie systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan);

  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • opiekę medyczną, pakiet socjalny;

  • pracę w stałych godzinach, w jednym miejscu, nie wymagającą wyjazdów;

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie obecnej na rynku polskim od 20 lat, poszerzającej swoje usługi;

  • przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika.

Dane firmowe

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.