← Wstecz | Drukuj

Sopro Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy (kanał DIY)
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • praktyczne prezentacje produktów i technologii Sopro,

  • prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla klientów w marketach budowlanych,

  • wykonywanie makiet na pokazy,

  • monitorowanie rynku w zakresie istniejących rozwiązań technicznych.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemii budowlanej,

  • umiejętność praktycznej zabudowy produktów chemii budowlanej,

  • znajomości rynku chemii budowlanej,

  • wykształcenia budowlanego (mile widziane),

  • umiejętności skutecznego komunikowania się, bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy oraz samodzielności w działaniu

  • dyspozycyjności i chęci do odbywania podróży służbowych,

  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • prawa jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe - opiekę medyczną, kartę MultiSport,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole.

Dane firmowe

Sopro Polska Sp. z o.o.