← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 13/09/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - specjalność rozliczenia / Kraków
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
-sporządzaniem umów podwykonawczych i dostawczych
-administracją kontraktami (np. prowadzenie korespondencji)
-rozliczaniem robót w podwykonawstwie i siłach własnych
-pracą w systemie kadrowo - księgowym (wystawianie faktur dla klienta, raportów pracy, raportów kosztowych, delegacji itp.)
-udziałem w procesie oferowania i kosztorysowania
-prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników na budowie
-sporządzaniem i aktualizacją harmonogramów pod względem zaawansowania, robót, materiałów i sprzętu
-sporządzaniem przedmiarów i obmiarów robót

Wymagania

-masz wykształcenie ekonomiczne
masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
-znasz pakiet MS Office
-umiejętności pracy w zespole
-posiadasz prawa jazdy kategorii B
-jesteś gotowy do pracy na budowie

Oferujemy

Co zyskasz?

-możliwość samorealizacji na stanowisku wymagającym dużego zakresu samodzielności i decyzyjności
-możliwość reprezentowania firmy w spotkaniach z zewnętrznymi kontrahentami
-możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z innych jednostek w ramach budownictwa inżynieryjnego

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl