← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 29/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania w branży budowlanej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu Przedrealizacyjnego jako Specjalista ds. ofertowania w branży budowlanej w Budownictwie Ogólnym

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • analizę dokumentacji projektowej

  • sporządzanie przedmiarów

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

  • sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych

  • weryfikację poprawności ofert składanych przez podwykonawców

  • definiowanie i szacowanie szans i ryzyka na etapie oferowania

  • budowanie bazy danych rynkowych (nt. konkurencji, cen, podwykonawców)

  • współpracę z inwestorem i podwykonawcami

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, kierunek Budownictwo Ogólne lub konstrukcje (Inżynier Budownictwa)

  • masz min. 2-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w oferowaniu (zakres: przygotowanie ofert, wycena własna, przedmiary, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców, przygotowanie kosztorysów)

  • znasz i potrafisz pracować w programie AutoCad,

  • masz umiejętności analityczne, wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji

  • potrafisz pracować w zespole

  • cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

Co zyskasz?

  • możliwość bezpośredniej współpracy z ekspertami i specjalistami z różnych branż w ramach Budownictwa Ogólnego

  • możliwość pracy przy różnorodnych projektach

  • rozszerzysz swoje doświadczenie i kompetencje

Dane firmowe

Skanska S.A.