← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 20/07/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista BIM - budownictwo ogólne / Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•wsparciem zespołów realizacyjnych w zakresie wykorzystania BIM na budowie
•rozpoznaniem alternatywnych rozwiązań i praktyki w zakresie BIM (narzędzia i metodologia)
•oceną jakości i zgodności modeli BIM dostarczanych przez firmy podwykonawcze ze standardami Skanska
•wdrożeniem standardów BIM w Obszarze
•prowadzeniem szkoleń w Obszarze / Zespołach Funkcyjnych
•współtworzeniem i rozwijaniem standardów BIM dla kompetencji ogólnobudowlanej

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
•posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, budowlane
•posiadasz min 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku BIM
•posiadasz doświadczenie w budownictwie kubaturowym
•umiesz posługiwać się programami Revit, Navisworks
•znasz zasady koordynacji międzybranżowej
•znasz metodologię pracy z wykorzystaniem systemu Autodesk BIM360
•charakteryzujesz się wysoką komunikatywnością
•jesteś samodzielny/a i dobrze organizujesz pracę własną
•dążysz do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
•posiadasz prawo jazdy kat. B
•znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Co zyskasz?
•ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizacje różnorodnych zadań
•możliwość rozwoju i rozszerzania doświadczenia w nowatorskich obszarach
•współpracę w zgranym zespole nastawionym na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozwój nowych kompetencji

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl