← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 27/11/2019

Stanowisko: Menadżer Projektów (Zespół Robót Specjalistycznych)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Do Oddziału Technicznego poszukujemy osoby na stanowisko Menadżera Projektów w ramach jednej z działalności Oddziału, tj. Zespołu Robót Specjalistycznych, który zajmuje się wykonawstwem robót ziemnych, stabilizacją gruntów i podbudów oraz specjalistycznych prac inżynieryjnych takich jak ścianki szczelne, mikropale, kotwy i gwoździe gruntowe oraz dreny wiercone.

Miejsce pracy: Jedna z lokalizacji City Builder (Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk)

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • świadczenie specjalistycznych usług realizowanych przez jednostkę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji

  • ciągłą optymalizacją wykorzystania i minimalizacji kosztów działalności przy jednoczesnym zapewnieniu terminowości i jakości prac

  • współudział w opracowywaniu i realizacji strategii rynkowej oraz funkcjonowania jednostki

  • wynik finansowy oraz budżet podległej jednostki

  • udział w procesie pozyskiwania projektów i ich oferowania wraz z aspektami administrowania kontraktem

  • zarządzanie ryzykiem na realizowanych projektach

  • harmonogramy realizowanych kontraktów

  • bezpieczeństwo na projekcie

  • prowadzenie negocjacji biznesowych

  • udział w tworzeniu struktury zespołu realizacyjnego i podziału odpowiedzialności

  • zarządzanie zespołem (motywowanie, budowanie zaangażowania, delegowanie, ocena pracowników, tworzenie i wspieranie realizacji planów rozwojowych)

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (profil budownictwo lub profil techniczny)

  • dobrze znasz branżę budowlaną w zakresie realizacji oraz oferowania

  • posiadasz doświadczenie na tym samym stanowisku lub podobnym (w branży budowlanej lub sprzętowej)

  • posiadasz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem, dostawcami i podwykonawcami potwierdzone sukcesami w realizacji projektów

  • jesteś osobą skoncentrowaną na osiąganie wyników, posiadasz umiejętności zarządcze, cechuje Cię myślenie biznesowe i strategiczne, posiadasz umiejętności podejmowania decyzji i umiejętności rozwiązywania problemów

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikowania się i współpracy, w tym budowania synergii między zespołami

  • masz doświadczenie i umiejętności w tworzeniu środowiska pracy sprzyjającego w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów

  • kierujesz się podejściem „safety first” oraz cechuje Cię wysoka uważność na kwestie etyczne, społeczne, ochrony środowiska i jakości

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną

  • masz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • umowę o pracę i roczny system motywacyjny

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)

  • dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Dane firmowe

Skanska S.A.