Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 20/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Obszaru Warszawa Komercyjny Budownictwa Ogólnego i wesprzyj rozwój Skanska w bieżących projektach.

Będziesz zajmować się:

  • nadzorowaniem wykonania robót pod względem jakości, terminowości i kosztów

  • organizacją i bezpośrednim nadzorem nad robotami oraz zgodnością wykonanych prac z dokumentacją techniczną oraz jakością

  • określeniem zasobów potrzebnych do realizacji przydzielonych prac

  • organizacją i nadzorem pracy sił własnych i/lub podwykonawców

  • bieżącą analizą dokumentacji technicznej

  • koordynacją pracy sprzętu

  • egzekwowaniem przestrzegania zasad BHP

Wymagania

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • potrafisz czytać dokumentację budowlaną i organizować pracę sił własnych i/lub podwykonawców

  • znasz przepisy BHP

  • potrafisz pracować w zespole, umiesz delegować i nadzorować zadania

  • masz wykształcenie techniczne (zasadnicze zawodowe, średnie lub wyższe)

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • umowę o pracę i roczny system motywacyjny

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)

  • dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Dane firmowe

Skanska S.A.