← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 10/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Ofertowania w Budownictwie Ogólnym
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu Przedrealizacyjnego jako Koordynator Ofertowania w Budownictwie Ogólnym.

Będziesz zajmować się:

  • zarządzaniem pracami zespołu oferującego i nadzorem nad prawidłowym przebiegiem przygotowania i złożenia oferty

  • ustaleniem Zespołu Ofertującego i budżetu przygotowania oferty

  • przygotowaniem harmonogramu prac nad ofertą

  • zapewnieniem efektywnego przepływu informacji w zespole, koordynacją oferty

  • zebraniem kosztów bezpośrednich, technicznym opracowaniem ostatecznej wartości oferty

  • oceną i wyceną ryzyka operacyjnego na projekcie na różnych etapach procesu oferowania

  • kompletnością oferty i wycenę

  • aktywnym poszukiwaniem rozwiązań inżynierskich i optymalizacji w procesie przygotowywania oferty

  • udziałem w negocjacjach i spotkaniach z klientami

  • zaangażowaniem odpowiednich Zespołów Funkcyjnych w przygotowanie oferty

  • budowaniem bazy danych rynku (konkurencja, ceny, podwykonawcy)

  • udziałem w tworzeniu i monitorowaniu budżetu zespołu oferującego

Wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • masz doświadczenie i umiejętności w budowaniu i zarządzaniu zespołem

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenie w oferowaniu w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem budynków biurowych i mieszkaniowych

  • masz aktualną wiedzę o rynku dostawców i podwykonawców,

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy

  • masz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków

  • cechują Cię umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość, umiesz ustalać priorytety

  • posiadasz umiejętności negocjacyjne i masz wysoką etykę pracy

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • masz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Co zyskasz?

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz rozwój umiejętności zarządzania ludźmi

  • doświadczenie i rozwój w obszarze oferowania

  • możliwość współpracy z ekspertami i specjalistami różnych branż

Dane firmowe

Skanska S.A.