← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 10/12/2019

Stanowisko: Koordynator / Główny Specjalista / Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zespół Oferowania współpracuje na co dzień z Obszarami Budownictwa Ogólnego i Inżynieryjnego i koordynuje prace związane z ofertami. Zapewnia wiedzę ekspercką w zakresie oferowania i dba o zachowanie standardów i działanie zgodnie z ustalonymi procesami.
W związku z rozwojem Zespołu Oferowania Budownictwa Ogólnego do Warszawy, Wrocławia i Krakowa poszukujemy osób na stanowiska od  Specjalisty przez Głównego Specjalistę po Koordynatora, zarówno w specjalności ogólnobudowlanej jak i sanitarnej.

Twój zakres zadań będzie się różnił w zależności od stanowiska. Nasz Zespół Oferowania odpowiada m.in. za:

  • przebieg przygotowania i złożenia oferty, zapewnienie jej kompletności

  • ustalenie Zespołu Ofertującego i budżetu przygotowania oferty

  • przygotowanie harmonogramu prac nad ofertą

  • sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych

  • definiowanie i szacowanie szans i ryzyka na etapie oferowania

  • budowanie bazy danych rynkowych (nt. konkurencji, cen, podwykonawców)

  • aktywne poszukiwanie rozwiązań inżynierskich i optymalizacji w procesie przygotowywania oferty

Wymagania

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • masz doświadczenie w pracy w zespole oferowania lub byłeś odpowiedzialny/-a za zbudowanie i kierowanie pracami zespołu ofertowego

  • potrafisz analizować dokumentację projektową

  • nie jest Ci obca umiejętność przygotowywania ofert, wyceny własne, przedmiary  pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców, przygotowanie kosztorysów

  • znasz i potrafisz pracować w programie AutoCad

  • potrafisz pracować w zespole

  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy

Co zyskasz?

  • umowę o pracę

  • roczny system motywacyjny

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość dofinansowania kursu jęz. angielskiego

  • możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach branżowych

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowania w ramach ZFŚS

  • kartę sportową

  • pracę w nowoczesnym biurze

Dane firmowe

Skanska S.A.