← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 20/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator ds. Szkoleń Zrównoważonego Rozwoju
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Jedna z lokalizacji City Builder (Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk)

Dołącz do Zespołu Zrównoważonego Rozwoju, który obejmuje swoim zakresem bezpieczeństwo pracy, etykę, środowisko i zielone budownictwo. Celem zespołu jest wdrażanie lokalnych wymagań prawnych oraz zasad i wytycznych Skanska HQ oraz rozwój kadry nadzoru w zakresie przywództwa opartego na wartościach firmy.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • wdrażanie i monitorowanie szkoleń BHP i innych w ramach zrównoważonego rozwoju

  • koordynowanie działań edukacyjnych wzmacniających świadomość dotyczącą ZR (np. Tydzień Bezpieczeństwa)

  • nadzorowanie opracowywania programów szkoleń ZZR oraz tworzenie innych akcji edukacyjnych zespołu

  • zapewnienie trenerów wewnętrznych prowadzących szkolenia zrównoważonego rozwoju spośród pracowników Skanska

  • prowadzenie szkoleń umiejętności trenerskich dla trenerów wewnętrznych szkoleń ZZR

  • monitorowanie jakości pracy trenerów wewnętrznych oraz szkoleń

  • uczestniczenie w grupach roboczych Porozumienia dla Bezpieczeństwa w budownictwie

  • prowadzenie projektów w ramach zespołu ZZR

  • zarządzanie zespołem szkoleń zrównoważonego rozwoju

  • planowanie i monitorowanie budżetu zespołu i szkoleń BHP

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji złożonych inicjatyw szkoleniowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki BHP

  • potrafisz projektować angażujące i inspirujące programy szkoleniowe wykorzystujące różnorodne metody uczenia dorosłych

  • masz potwierdzone umiejętności trenerskie

  • korzystasz z różnych sposobów ewaluacji działań edukacyjnych

  • masz doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami, np. w zakresie szkoleń, działań edukacyjnych, promocji, budowania kultury organizacyjnej

  • znasz zasady i przepisy BHP oraz tematykę zapobiegania wypadkom

  • masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu i angażowania innych w działanie

  • masz doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem

  • mile widziana znajomość branży budowlanej i projektów budowlanych oraz procesu zarządzania bezpieczeństwem na budowie

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • umowę o pracę i roczny system motywacyjny

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)

  • dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Dane firmowe

Skanska S.A.