← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 08/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót – specjalność elektryczna
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków / Gliwice

Będziesz zajmować się:

  • planowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem wykonania robót w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych

  • nadzorem i koordynacją robót podwykonawców

  • udziałem w procesie oferowania

  • weryfikacją dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • sporządzanie dokumentacji podwykonawczej

  • nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym

  • posiadasz uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń

  • jesteś przynależny do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

  • posiadasz bardzo dobrą organizację pracy

  • jesteś dyspozycyjny

  • masz prawo jazdy kat. B

  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę na ciekawych projektach

  • możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami w branży

  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia

Dane firmowe

Skanska S.A.