← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 29/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót - specjalność drogowa
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Obszaru Budownictwa Inżynieryjnego i wesprzyj rozwój Skanska w bieżących projektach.

Będziesz zajmować się:

  • udziałem w procesie oferowania robót

  • udziałem w przygotowaniu budżetu własnego zakresu robót oraz aktualizowanie kosztów

  • planowaniem, nadzorem oraz kierowaniem wykonawstwem robót w ramach sił własnych i w podwykonawstwie

  • kierowaniem zespołami pracowników

  • nadzorem nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP

  • współpracą z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

  • nadzorem nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • masz wykształcenie wyższe  w budownictwie

  • posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej

  • posiadasz umiejętność wyceny robót i sporządzania kosztorysów

  • masz wiedzę w zakresie kontroli kosztów i budżetowania

  • posiadasz bardzo dobrą organizację pracy

  • posiadasz zaangażowanie i dyspozycyjność

  • posiadasz umiejętności pracy w grupie

Oferujemy

Co zyskasz?

  • współpracę z najlepszymi ekspertami w branży

  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia

Dane firmowe

Skanska S.A.