← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 29/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Projektu Budownictwo Inżynieryjne
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Obszaru Budownictwa Inżynieryjnego i wesprzyj rozwój Skanska w bieżących projektach.

Będziesz zajmować się:

  • udziałem w procesie oferowania

  • przygotowywaniem i weryfikacją budżetu kontraktu

  • bieżącą analizą oraz rozliczenie kosztów budowy

  • przygotowywaniem umów z podwykonawcami i dostawcami

  • współudziałem w kontraktacji podwykonawców i dostawców

  • ścisłą współpracą z kontrolerem oddziału

  • przygotowywaniem raportów dla Menadżera Projektu

  • wykonywaniem innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższego budowlanego

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadasz znajomości podstaw budżetowania i analizy kosztów

  • posiadasz znajomości pakietu MS Office

  • posiadasz umiejętności pracy w zespole

  • masz prawo jazdy kategorii B

  •  znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co zyskasz?

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze budżetowania i rozliczania budowy

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż

Dane firmowe

Skanska S.A.