← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 13/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Inżynier / Kierownik Robót Budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa lub Gdańsk

Będziesz zajmować się:

  • planowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem wykonania robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót

  • sprawdzaniem i sporządzaniem obmiarów i kosztorysów robót

  • uczestniczeniem w rozliczaniu robót w podwykonawstwie i siłach własnych, przygotowywaniu protokołów rozliczeniowych

  • nadzorem i koordynacją prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji

  • współtworzeniem harmonogramu prac na budowie

  • wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac

  • prowadzeniem/nadzorowaniem/archiwizowaniem dokumentacji w ramach przydzielonych prac na budowie (technicznej, odbiorowej i powykonawczej)

  • weryfikacją dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • masz wykształcenie wyższe profilowe

  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności budowlanej – obowiązkowo w przypadku stanowiska Kierownik Robót Budowlanych

  • masz umiejętność planowania i nadzorowania realizacji robót oraz potrafisz harmonogramować

  • dobrze czujesz się w pracy zespołowej

  • jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną i odpowiedzialną

  • znasz pakiet MS Office

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • umowę o pracę i roczny system motywacyjny

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)

  • dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Dane firmowe

Skanska S.A.