← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 08/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy / specjalność sanitarna
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków / Gliwice

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych

  • nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • udział w procesie oferowania i kosztorysowania

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

  • udział w przygotowywaniu ofert przetargowych

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe profilowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • potrafisz pracować w zespole

  • posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy

  • znasz pakiet MS Office

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w oferowaniu

Oferujemy

Co zyskasz?

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • umowę o pracę i roczny system motywacyjny

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)

  • dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Dane firmowe

Skanska S.A.