Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Krosno OdrzańSkie (Okolice) / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac z przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi

  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw

  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie

  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budowlanym

  • Dysponowanie niezbędną wiedzą i doświadczeniem w pracy na budowie

  • Posługiwanie się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office

  • Prawo jazdy kat. B Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra organizacja zarówno pracy własnej, jak i podległych zespołów wykonawczych

  • Umiejętność pracy zespołowej, samodzielność

Oferujemy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Dane firmowe

Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o.