← Wstecz | Drukuj

SEP Peeters Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/08/2018

Stanowisko: Pracownik Budowlany - Izolacja - Docieplenie granulatem styropianowym
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia region Venray/ Venlo

Obowiązki:

  • izolacja ścian i dachu- docieplania granulatem styropianowym

  • pomiędzy dwie ściany przez nawiercony wcześniej otwór, specjalną maszyną z pistoletem pod ciśnieniem wdmuchiwany jest granulat styropianowy do środka ściany/ dachu, które służą jako izolacja.

Wymagania

Wymagania:

  • motywacja i dobra organizacja pracy

  • mile widziane osoby z doświadczeniem, osoby techniczne do przyuczenia lub z doświadczeniem budowlanym

  • prawo jazdy kat. B/ mile widziane

  • praca na dłuższy okres czasu z możliwością zjazdu na urlop

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego/ dodatkowym atutem

  • stawka godz. 13,63 brutto od 22 lat

  • praca na terenie Holandii

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO

  • wypłaty tygodniowe na konto

  • wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne

  • opieka polskich koordynatorów

  • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Internet

  • transport do pracy w NL: auto firmowe

Dane firmowe

SEP Peeters Polska Sp. z o.o.