← Wstecz | Drukuj

Securitas Polska Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 07/07/2015

Stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zabezpieczeń Technicznych
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ
Opis stanowiska pracy: Poszukujemy osób do pracy na terenie Województwa Mazowieckiego

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie technicznych koncepcji zabezpieczeń,

  • Projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń – CCTV, SKD, SSWiN, PPOŻ,

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych w obiektach,

  • Przygotowanie kosztorysów,

  • Realizacja inwestycji i kontrola kosztów,

  • Rejestracja dokumentów w programie CRM,

  • Udział w audytach i opracowanie raportów,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne,

  • Znajomość konfiguracji, budowy i administrowania sieciami TCP/IP,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących CCTV, SKD, SSWiN, PPOŻ,

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dobra znajomość programu AutoCad lub pokrewnego,

  • Dobra znajomość pakietu Office

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,

  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie na etacie oraz pakiet świadczeń socjalnych,

  • Zestaw narzędzi pracy,

  • Szkolenia zawodowe.

Dane firmowe

Securitas Polska Sp. z o. o.