Sanpro Consulting Sp. z o.o., Sp.k. / Oferta z dnia: 07/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu w specjalności drogowej
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z koordynacją projektów w zakresie obiektów inżynierskich i inżynieryjnych, w szczególności konstruowaniem , wykonywaniem dokumentacji; prowadzeniem części formalno - prawnej projektu; organizacją i kontrolą pracy asystentów poprzez spotkania i raporty; udziałem w nadzorach autorskich na etapie wykonawstwa, dbaniem o jakość i terminowość wykonywanych prac.

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadają doświadczenie w projektach związanych z budową dróg

  • Potrafią zarządzać zespołem oraz projektem

  • potrafią się komunikować

  • potrafią organizować pracę i ustalać priorytety

  • swobodnie poruszają się w programie AutoCad

  • potrafią w stopniu dobrym obsługiwać platformę MS Office

  • potrafią komunikować się w j. angielskim

  • posiadają prawo jazdy kat. B

Dane firmowe

Sanpro Consulting Sp. z o.o., Sp.k.