S+B Plan & Bau Warschau Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/10/2021

Stanowisko: Inżynier Budowy / Kierownik Budowy (branża: budowlana / sanitarna / elektryczna)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres:

  • Nadzór i koordynacja nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości

  • Koordynacja prac z podwykonawcami innych branż

  • Sprawdzanie zgodności prowadzonych prac z dokumentacją i zakresem umów

  • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej

  • Współudział przy kontroli dokumentacji budowy i udział w odbiorach robót

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (budownictwo lub kierunki pokrewne)

  • Uprawnienia budowlane w przypadku Kierownika Budowy

  • Doświadczenie zawodowe

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i chęć do pracy

  • Znajomość programów: Autocad, pakiet MS Office, MS Project

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ukształtowania ścieżki kariery

  • Udział w interesujących przedsięwzięciach budowlanych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (działalność gospodarcza również możliwa)

Dane firmowe

S+B Plan & Bau Warschau Sp. z o.o.