← Wstecz | Drukuj

Ris Kotes / Oferta z dnia: 27/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Alpinista przemysłowy / Pracownik wysokościowy
Miejsce pracy: Warszawa, Radom / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż i serwis elewacji aluminiowo – szklanych,

  • czyszczenie, mycie i konserwacja elewacji wykonanych w różnych systemach,

  • montaż / demontaż iluminacji świetlnych, ozdób świątecznych,

  • odśnieżanie dachów, usuwanie nawisów śnieżnych i sopli,

  • wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych,

  • praca interwencyjne na wysokości, likwidacja zagrożeń.

Wymagania

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do pracy w terenie,

  • brak przeciwwskazań medycznych do pracy na wysokości powyżej 3,5 m.,

  • wysoka sprawność fizyczna,

  • chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracach na wysokości,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • środki ochrony osobistej i sprzęt alpinistyczny,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy / szkolenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dane firmowe

Ris Kotes