← Wstecz | Drukuj

Remitent sp. z o. o. / Oferta z dnia: 15/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • tworzenie projektów instalacji w środowisku CAD

  • tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów

  • tworzenie koncepcji instalacji dla obiektów na potrzeby marketingu i ofertowania

  • koordynacja działań projektowych w zakresie instalacji, współpraca z branżowcami

  • bieżąca współpraca z kierownikami na budowie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym, znajomość programu AutoCad oraz innych niezbędnych narzędzi obliczeniowych

  • kreatywne i otwarte podejście do instalacji i umiejętność optymalizacji rozwiązań technicznych i materiałowych

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie

  • praca w młodym i aktywnym zespole

Dane firmowe

Remitent sp. z o. o.