← Wstecz | Drukuj

Remitent sp. z o. o. / Oferta z dnia: 23/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Instalacyjnych
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju, w szczególności województwo śląskie, łódzkie i mazowieckie.

  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie i koordynacja robót

  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami

  • rozliczanie robót

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach

  • optymalizacja rozwiązań technicznych i materiałowych

  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót

  • nadzór nad pracą podległych pracowników

  • dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót

  • umiejętność czytania projektów

  • uprawnienia budowlane do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych w specjalności sanitarnej (sieci zewnętrzne: wod-kan, gaz)

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność

  • praca w delegacjach

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowe premie

Dane firmowe

Remitent sp. z o. o.