← Wstecz | Drukuj

Remitent sp. z o. o. / Oferta z dnia: 28/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót drogowych
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót

  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji

  • bieżące monitorowanie założonego budżetu

  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców

  • prowadzenie dziennika budowy

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej

  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót

  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD)

  • mobilności i dyspozycyjności

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Dane firmowe

Remitent sp. z o. o.