← Wstecz | Drukuj

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY / Oferta z dnia: 26/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Samodzielny referent w Wydziale Budownictwa
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • opracowywanie korespondencji i dokumentów związanych z realizacją robót inwestycyjno-remontowych

  • udział w procesie przygotowania dokumentów do procedur przetargowych

  • przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów

  • aktualizowanie prowadzonych ewidencji

Wymagania

  • niewymagane uprawnienia budowlane

  • wykształcenie średnie techniczne

  • podstawowa znajomość przepisów dotyczących przebiegu procesu inwestorskiego

  • umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3000 złotych netto

  • umowa o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością regulacji czasu pracy

  • ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • benefity z Funduszu Socjalnego (m.in.: „Wczasy pod Gruszą”, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony)

  • pożyczki na cele mieszkaniowe niskooprocentowane (1%)

  • możliwość wykupu legitymacji na przejazdy PKP - 50%

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne

  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji

  • okresowe wyróżnienia dodatkową premią

  • możliwość korzystania z KKOP oraz z ulg w ośrodkach wczasowych prowadzonych przez AMW Rewita

  • dofinansowanie do zakupu okularów

Dane firmowe

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY