← Wstecz | Drukuj

Recruit Europe / Oferta z dnia: 16/03/2019

Stanowisko: Specjalista ds promocji, rozwoju i pozyskiwania inwestorów w branży budowlanej
Miejsce pracy: WrocłAw, Bielany WrocłAwskie / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Realizowanie strategii sprzedaży budowlanej określonej przez Dyrektor ds. Promocji oraz Dyrektora Generalnego działu promocji

  • Dokonywanie analizy rynku inwestycyjnego w Polsce

  • Pozyskiwanie wstępnych informacji o inwestycjach w Polsce

  • Budowanie bazy i kontaktowanie się z potencjalnymi klientami w obszarze inwestycji budowlanych

  • Wdrażanie i wykonywanie działań promocyjnych / sprzedaży

  • Przygotowanie prezentacji, analiz i ofert handlowych

  • Wspieranie Dyrektora ds. Promocji oraz Dyrektora Generalnego w spotkaniach biznesowych

  • Przygotowanie raportów, analiz służących do oceny skuteczności dotychczasowych działań

  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów budowlanych

  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako Specjalista ds promocji, rozwoju i pozyskiwania inwestorów w branży budowlanej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej

Dane firmowe

Recruit Europe