← Wstecz | Drukuj

RECONNECT / Oferta z dnia: 19/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz-Szpachlarz (Norwegia)
Miejsce pracy: Okolice Oslo / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla naszego partnera w Norwegii szukamy doświadczonych malarzy/szpachlarzy, którzy bedą pracowali przy wykańczaniu wnętrz nowo wybudowanych obiektów.

Oferujemy norweską umowę o pracę, stawki, 180 kr do 200 kr norweskich brutto na godzinę. Ewentualne nadgodziny są dodatkowo płatne.

Projekt od zaraz, co najmniej do końca roku 2016, możliwość przedłużenia umowy o pracę.

Miejsca zamieszkania są organizowane przez naszego partnera i są odpłatne, można natomiast w każdej chwili szukać lokum na własną rękę.

Wymagania

Wymagane jest co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy jako malarz/szpachlarz.
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie z podobnych projektów w Norwegii.

Uwaga, konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego/szwedzkiego.

Mamy także oferty dla stolarzy w Szwecji, monterów elewacji aluminiowych oraz monterów systemów wentylacyjnych w Norwegii.

Prosimy przesyłać swoje CV w języku angielskim!

Dane firmowe

RECONNECT

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/okolice-oslo/13248292