← Wstecz | Drukuj

Randstad Polska... / Oferta z dnia: 29/11/2015

Oferowana praca

Stanowisko: elektromonter
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektrycznej, w związku z budową nowego działu wykonawczego ds. wysokich napięć  poszukujemy elektromonterów, którzy będą zajmować się montażem oraz naprawą instalacji elektrycznych. Poszukujemy kandydatów zainteresowanych długofalowym rozwojem w strukturach firmy. Miejsce pracy do uzgodnienia (cała Polska).

elektromonter Nr ref.: 32200
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie montażu urządzeń wysokich napięć m. in. na stacjach energetycznych, udział w budowie stacji energetycznych, montaż obwodów wtórnych itp.
  • wykonywanie poleceń brygadzisty w zakresie prac elektroenergetycznych

Oczekiwania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku elektromonter
  • niezbędne uprawnienia SEP
  • uprawnienia do pracy na wysokościach
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • mobilność - praca w delegacji na terenie całego kraju

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dane firmowe

Randstad Polska...

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektromonter/lublin/12290112