Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/02/2017

O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe LEM-BUD SP. Z O.O jest spółką deweloperską działającą na toruńskim rynku nieruchomości od 2007 roku. Specjalizujemy się w budownictwie wielorodzinnym. Zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w Toruniu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dlatego poszukujemy:
PRACOWNIKA DO DZIAŁU TECHNICZNEGO

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

• przygotowywanie zapytań ofertowych, przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych
• przygotowywanie inwestycji
• bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi

Wymagania

• wykształcenie wyższe – budowlane
• praca na podobnym stanowisku – dodatkowy atut
• znajomość Prawa Budowlanego i zagadnień budownictwa mieszkaniowego
• biegła obsługa programów AutoCAD, RODOS oraz pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B
• samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
• perspektywę dalszego rozwoju
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail biuro@lem-bud.pl

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.
Okólna 128
87-100 Toruń
Email: biuro@lem-bud.pl