Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy / Oferta z dnia: 28/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Remontowo-Budowlany
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych

Obowiązki:

  • różnorodne prace budowlane i wykończeniowe

  • remonty i konserwacja budynków , pomieszczeń produkcyjnych i biurowych

  • prace gospodarcze

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na pełen etat

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet medyczny

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy