Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy / Oferta z dnia: 11/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista Produkcji Rozbiorowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Wymagania

Zadania:

  • nadzór nad podległą grupą pracowników

  • planowanie produkcji i dotrzymywanie terminów produkcyjnych

  • kontrola dokumentacji produkcyjnej

  • kontrola stanów magazynowych

  • rejestrowanie zleceń produkcyjnych i delegowanie ich pracownikom

  • weryfikowanie umiejętności pracowników

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w miejscu pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • posiadanie minimum średniego wykształcenia

  • umiejętności z zakresu obsługi komputera

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

  • posiadanie aktualnych badania do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • miłą atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy