Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Enelvia Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/11/2014

Stanowisko: Brygadzista - Elektromonter linii/stacji elektroenergetycznych
Miejsce pracy: CałA Polska / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizacja pracy podległej brygady zajmującej się pracami związanymi budową napowietrznych linii elektroenergetycznych wysokich napięć w tym montażu przewodów, montażem słupów, wykonawstwem fundamentów dla słupów, montażem i wymianą izolatorów oraz rozłączników.

  • Koordynacja dostawy materiałów na plac budowy.

  • Nadzór nad terminową realizacją zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania zadań powierzonych brygadzie.

  • Samodzielnego rozwiązywania problemów mogących pojawić się w trakcie wykonywania prac.

Wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego (elektryczne lub budowlane).

  • Dyspozycyjności - praca w delegacji na terenie całego kraju.

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy własnej i podległych pracowników.

  • Odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracę.

  • Prawo jady kategorii B.

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie obejmujące płacę zasadniczą + premie uzależnione od wydajności.

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.

  • Narzędzia pracy – samochód, telefon.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Enelvia Sp. z o.o.