Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru robót sanitarnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych i wbudowywanych materiałów,

  • odbioru robót budowlanych,

  • dokonywanie w imieniu inwestora kontroli realizacji inwestycji z decyzjami administracyjnymi, obowiązującymi projektami i prawem,

  • podejmowanie wiążących decyzji we wszelkich sprawach technicznych, jakościowych oraz bezpieczeństwa pracy,

  • czynny udział w pracach weryfikacji i sprawdzania przygotowywanej dokumentacji projektowej.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego w zakresie instalacji, sieci i urządzeń sanitarnych

  • aktualnych uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej bez ograniczeń

  • przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa

  • znajomości przepisów Prawa Budowlanego, przepisów wykonawczych oraz procedur administracyjnych

  • znajomości obsługi komputera, programów Ms Office, programu kosztorysowego NORMA

  • umiejętności współpracy w zespole, komunikatywności

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę pełną wyzwań

  • realizację wymagających i ambitnych projektów

  • przyjazną, rodzinną atmosferę

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA Sp. z o.o.