← Wstecz | Drukuj

PROPURO AS / Oferta z dnia: 10/11/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz budowlany / Cieśla Konstrukcyjny
Miejsce pracy: Bergen / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym

  • Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych

  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych

  • Montaż okien i drzwi

  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych

  • Izolacja watą lub styropianem

  • Listwowanie

  • Prace wykończeniowe

  • Prace przy kledningu (siding)

  • Dobra sprawność fizyczna

WYMAGANIA

  • Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

OFERUJEMY

  • Pracę od zaraz

  • Długie kontrakty

  • Dobre wynagrodzenie według stawek norweskich

  • Możliwość realizacji nadgodzin

  • Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

  • Zakwaterowanie zapewnione odciągane z pensji raz w miesiącu

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci

  • Możliwość regularnych wyjazdów do Polski

  • Wsparcie polskojęzycznych pracowników

Dane firmowe

PROPURO AS